1
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_DEPENDENCY_MISSING] The sigplus module must be used in conjunction with the sigplus content plug-in. The latest version of the sigplus distribution is available from BitBucket. The plug-in must be enabled for the module to work.

Nasze tanowskie przedszkole co rusz zaskakuje rodziców, dziadków, opiekunów nowymi pomysłami, przedsięwzięciami z udziałem dzieci. Stąd placówka jest szczególnie „żywa”, atrakcyjna, wysoko oceniania za swą działalność.

Ostatnio w przedszkolu zorganizowano „Dzień marchewki”

(wcześniej był już „Dzień pomarańczy”). To warzywo stało się elementem wiodącym w zabawie. Towarzyszył jej przebój Lady Pank „Marchewkowe pole” pasujący tego dnia do całości jak ulał.

Do zajęć zaproszono klasę pierwszą Szkoły Podstawowej im. Jerzego Noskiewicza z wychowawczynią Lidią Dzięcioł  na czele. Były recytacje wierszy, zabawy i zajęcia manualne. Dzieci z marchwi i dodatkowych materiałów plastycznych stworzyły różne stworki, postaci. Wszystko barwne, interesujące zostało uwiecznione na pamiątkowej fotografii. To dzięki paniom przedszkolankom z dyrektor placówki na czele.

Poniżej kilka migawek z pysznej zabawy tanowskich maluchów.

 

Fot./ tekst: Jan Matura

Joomla templates by a4joomla