1
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pomoc Fundacji domu dziecka

Pomoc Fundacji domu dziecka 1 rok 1 miesiąc ago #188

  • bernarrddor
  • bernarrddor's Avatar
Witam serdecznie,
To jest nietypowe ogłoszenie o charakterze społecznym. Zakładam, że nikt się nie obrazi – choć to może temat trochę odbiegający od zagadnień forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą współpracuję , otwiera kolejną edycję programu związanego z dofinansowaniami dla wszystkich organizacji społecznych i charytatywnych. Każdy ma prawo starać się o tegoroczne granty o wartości dwudziestu tysięcy złotych. Wsparcie na działania wolontariackie dotyczące edukacji, rozwijanie kreatywnych kompetencji dzieci i młodzieży albo walkę z biurokracją. Z kampanii wykluczeni są jednostki i organizacje polityczne, organizacje religijne, urzędy, komercyjne przedsiębiorstwa. Tu można przeczytać regulamin konkursu: www.szkolenia-menedzerskie.pl/fundacja-granty
Nie ma narzuconego terminu wysyłki wniosków – wszystkie czytane są na bieżąco i cały rok.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako spamu – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla wolontariuszy i działaczy społecznych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pomoc Fundacji domu dziecka 1 rok 3 tyg. ago #189

  • bernarrddor
  • bernarrddor's Avatar
Witam wszystkich,
To będzie aktualne zaproszenie o charakterze non profit. Liczę na to, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to być może temat odrobinę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Otóż fundacja Training Projects, z którą jestem związany zaprasza każdego zainteresowanego do jesiennej akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeżeli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz w nagrodę wygrać nieodpłatne szkolenia dla swojej firmy. Cały program w 100% sponsoruje nasza fundacja. W naszym serwisie www zasady uczestnictwa : www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W zeszłym roku szkolenia wygrały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Miłe było to, że przesyłano zaskakująco różnorodne akcje społeczne: od napraw placów zabaw przez wymianę międzynarodową po wsparcie psychoterapeutyczne. Nie wyłącznie dotacje na konto domu dziecka.
Jeżeli ktoś nie da rady brać udział w konkursie w najbliższej rundzie akcji, zapraszamy na kolejne. Rekrutacja odbywa się każdej jesieni.
Z pozdrowieniami,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako komercyjnego marketingu – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla wolontariuszy i działaczy społecznych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pomoc Fundacji domu dziecka 1 rok 3 tyg. ago #191

  • carroll441
  • carroll441's Avatar
Bardzo popieram takie akcje, oby więcej ich było.
_____
link to the page
Ostatnio zmieniany: 1 rok 1 tydzień ago przez carroll441.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pomoc Fundacji domu dziecka 1 rok 2 tyg. ago #197

  • karolccia3
  • karolccia3's Avatar
No ja również jestem pod wrażenie takich akcji.
_________________
on the author's blog
Ostatnio zmieniany: 1 rok 1 tydzień ago przez karolccia3.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.103 seconds
Joomla templates by a4joomla