1
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Witam!

Witam! 6 lata 1 dzień ago #3

  • Anonim
  • Anonim's Avatar
Witam na pierwszym tanowskim forum internetowym.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witam! 4 lata 1 miesiąc ago #102

  • larssonka
  • larssonka's Avatar
Jako nowa, witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam! ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witam! 4 lata 1 miesiąc ago #103

  • Darek
  • Darek's Avatar
Witaj larssonka, chciałoby się powiedzieć... fajnie, kolejna nowa osóbka na forum ale z drugiej strony to nie wiem czy nie powinniśmy polikwidować konta i zapomnieć o tym forum. postaram się wyjaśnić dlaczego. Oczywiście jest to tylko mój prywatny punkt widzenia. Pan sołtys przez swoją bierną postawę sprowadził te forum do roli słupa ogłoszeniowego. Od ponad roku interesował mnie temat kanalizacji. Pan sołtys tylko raz podjął temat na początku, później już tylko mnie ignorował. W którymś z nielicznych postów napisał że na anonimy nie będzie odpowiadał a z drugiej stronu sam podpisuje się nickiem. Nie twierdzę że to co pisałem to jest racja "ta jedyna" ale tym bardziej gdy się myliłem to wypadało by mnie sprostować nawet choćby dla tych ludzi co tylko czytają na tym forum.
Uważam też, że gdyby pan sołtys angażował się w rozmowę na forum (i to nie ważne czy trudne czy łatwe tematy) to by na pewno wciągną więcej ludzi do rozmowy a co za tym idzie więcej ludzi by się interesowało sprawami Tanowa. A może pana sołtysa plan to tak jak pani prezydent Warszawy: będzie się integrował z mieszkańcami tuż przed wyborami.
Nie byłem na ostatnim zebraniu ze względu na mój charakter pracy i w sprawie oczyszczalni pojechałem do Polic do urzędu i tam się dowiedziałem (od pana który bezpośrednio jest zaangażowany w ten projekt) że na oczyszczalnie w najlepszym układzie możemy liczyć gdzieś za 5 LAT. Przepraszam larssonka że wykorzystałem twój temat do poinformowania innych na temat oczyszczalni ale nie chcę już otwierać na tym forum nowych tematów. Mija się to z celem.
A więc jak widzisz nie zachęcam Cię do angażowania się w te forum.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Witam! 4 lata 2 dni ago #139

  • sendoxxd
  • sendoxxd's Avatar
Również witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam!

To rzeczywiście smutne, że na forum nic się nie dzieje, a zakładanie tutaj konta mija się z celem. Powalczmy jednak, może się coś ruszy :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Time to create page: 0.082 seconds
Joomla templates by a4joomla