1
Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1
 • 2

TEMAT: Jaki Sołtys taka Wieś

Jaki Sołtys taka Wieś 4 lata 7 mies. ago #81

 • fyx
 • fyx's Avatar
Uważam że nasz sołtys jest super ale nie dla mieszkańców a dla urzędników gminy.W naszej wsi nic się nie zmienia na lepsze jedynie może się zmienić coś gdzie jego syn może zarobić pieniądze a pozostałe inwestycje schodzą na dalszą drogę.Drogi jak były tak są w opłakanym stanie chodników jak nie było tak niema a jak są to można sobie tylko nogi połamać.A nasza nieszczęsna kanalizacja poszła w zapomnienie i za to urzędnicy kochają naszego sołtysa że tak intensywnie ich nie nęka.A rozmowa bezpośrednio z nim jest wątpliwą przyjemnością.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jaki Sołtys taka Wieś 4 lata 7 mies. ago #82

 • Darek
 • Darek's Avatar
Witam,
Mam niestety takie same zdanie. O kanalizacji cisza i jak pisałem już wcześniej że to wina ludzi którzy pracowali przy projekcie to niestety odpowiedzi się nie doczekałem ze strony sołtysa. Także jeśli pamiętacie zebranie z wyborami na sołtysa to 5 minut przed wyborami mieliśmy prawie wszystko: i kanalizacje i nową drogę główną tzn. w przemowie przedwyborczej pana sołtysa było wszystko, a zaraz po wyborach (też jakieś 5 minut) okazało się że drogi nie będzie a kanalizacja może w roku 2013 lub 2014.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jaki Sołtys taka Wieś 4 lata 5 mies. ago #88

 • fyx
 • fyx's Avatar
W dniach 3 i 11 lipca 2013r. odbył się pierwszy z trzech zaplanowanych w ramach projketów finansowanych przez Unię Europejska kurs wyrobów z masy solnej.
Ciekawe co z chodnikami i kanalizacją na to sołtys niema czasu.
Po co ten człowiek kandydował na sołtysa on nie ma żadnych osiągnięć w naszej wsi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jaki Sołtys taka Wieś 4 lata 2 mies. ago #100

 • larssonka
 • larssonka's Avatar
Niestety mam podobne wrażenie, sołtys nic nie robi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jaki Sołtys taka Wieś 4 lata 2 mies. ago #104

 • fyx
 • fyx's Avatar
Proszę jeszcze troszkę poczekać krótko przed kolejnymi wyborami na sołtysa wiele inwestycji ruszy z kopyta ale tylko na papierze. Pan Zygmunt Kołacki nasz sołtys liczy na trzecią kadencję i na rządową emeryturę. Mam cichą nadzieję że pojawi się jakiś konkretny kandydat na sołtysa i pan Kołacki będzie żałował że nic nie robił.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Jaki Sołtys taka Wieś 4 lata 2 mies. ago #105

 • Tanowianka
 • Tanowianka's Avatar
Chcialabym aby w naszej wsi byla i kanalizacja i chodniki i oswietlenie jak trzeba. I chcialabym miec dobre drogi w Polsce i niskie podatki i zarobki pozwalajace na zycie o jakim marze.
Ale w Tanowie jest jak w calej Polsce...
Mysle ze soltys i kazdy inny mieszkaniec Tanowa moze tyle samo.Jesli Pan/Pani wie jak zmusic władze wojewodzkie do naprawienia drogi a wladze gminne do szybkiego i taniego zrobienia kanalizacji, to prosze powiedziec. Najlepiej na zebraniu wiejskim - niech wszyscy to uslysza. Bo rozprawianie na forum to za malo.Serdecznie pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
 • Strona:
 • 1
 • 2
Time to create page: 0.101 seconds
Joomla templates by a4joomla